Silne wsparcie dla mózgu!

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką troską należy otaczać mózg. Zaburzenia jego działania nie tylko utrudniają nam codzienne funkcjonowanie, ale mogą też prowadzić do poważniejszych schorzeń. Warto więc reagować natychmiast, gdy odnotujemy u siebie niepokojące objawy.

Sygnałami, które powinny obudzić naszą czujność, są między innymi problemy ze skupieniem uwagi, a więc z koncentracją, bóle głowy, zaburzenia pamięci, zawroty głowy, uczucie zimna w stopach i dłoniach (świadczy to niedokrwieniu tych części ciała), a także szumy w uszach. Takim i podobnym dolegliwościom zapobiega suplement diety GINKOFAR FORTE.

Preparat GINKOFAR FORTE przede wszystkim zwiększa tolerancję tkankową. Pozytywnym skutkiem takiego działania jest fakt, że lek wpływa pozytywnie na pracę mózgu – między innymi hamuje on powstawanie obrzęków mózgu. Stosowanie preparatu poprawia zarówno zdolność koncentracji, jak i zapamiętywania, a także uczenia się. GINKOFAR FORTE chroni komórki przed niedotlenieniem, ponadto, dzięki dodatkowi ekstraktu z miłorzębu japońskiego, lek działa przeciwko wolnym rodnikom.

GINKOFAR FORTE to suplement diety w formie tabletek stosowanych doustnie. Przyjmowana dawka różni się w zależności od zaburzeń występujących u pacjenta. Lek powinien być przyjmowany po posiłku, a następnie stosująca go osoba powinna popić preparat płynem.

W przypadku alergii pacjenta na jakiekolwiek składniki preparatu lek nie powinien być stosowany. Odradza się także jego stosowanie w sytuacji, gdy zostanie stwierdzona zła tolerancja preparatu.