guarana zmielona

Ożyw swój umysł!

Każdy potrzebuje czasem orzeźwienia – i nie ma znaczenia, czy pracujemy fizycznie, jesteśmy w trakcie intensywnego treningu, czy jesteśmy w połowie ciężkiego dnia pracy biurowej. Męczymy się tak samo – tylko na różne sposoby.

Dla fanów egzotycznych smaków

Jeśli lubisz próbować nowości, z pewnością przypadnie Ci do gustu zielona herbata oraz yerba mate. Ich smak jest z jednej strony bardzo subtelny, a z drugiej wymagający. Dlatego nie wszyscy się nim zachwycają. Podobnie jednak jest z kawą – podobno jej smaku trzeba się „nauczyć”.

Dla tych, co nie lubią zmian

Jeśli nie chcemy wprowadzać nowych produktów do naszej diety, idealna dla nas okaże się herbata z guaraną. Guarana słynie ze swoich właściwości pobudzających, które zachowuje nawet w formie sproszkowanej. Można ją dodawać do napojów (byle nie wrzących!) i do potraw. Nie zmienia ich smaku, a wpływa korzystnie na umiejętność koncentracji i dodaje nam więcej zapału i energii do działania.

Jeśli nie wiemy, jaki naturalny substytut napojów energetycznych wybrać, porozmawiajmy z przedstawicielem sklepu ze zdrową żywnością lub po prostu poszperajmy odrobinę w internecie. Pamiętajmy, że zawsze to, co naturalne, jest zdrowsze od syntetycznego.