Zdrowa herbata Yogi Tea dla fanów witalności

Moda na zdrową żywność trwa już od dawna i co najważniejsze zdaje egzamin. Kupowanie ekologicznych warzyw, owoców i ziół, a także zmniejszenie lub zrezygnowanie z jedzenia mięsa, sprawia, że organizm oczyszcza się i podnosi swoją odporność na infekcje. Hitem ostatnich lat stają się także zdrowe, znane wtajemniczonemu gronu odbiorców, specjalistyczne herbaty. Ich przykłady można obejrzeć odwiedzając sklep z herbatą yogi tea lub poczytać o nich na specjalnych portalach, gdzie gromadzą się miłośnicy tego szlachetnego naparu z bogatą historią.

Zioła, przyprawy i owoce – niezwykła mieszanka herbatki Yogi tea

Znakomitym przykładem na zdrową żywność, jest specjalnie przygotowania mieszanka ziół, przypraw i ekstraktów z owoców, w postaci naparu herbacianego. Napar ten nazwany został na cześć Yogi Bhajana– nauczyciela jogi i propagatora zdrowej żywności, pochodzącego z Indii, YOGI TEA.

Jogin ten, przybył do Stanów Zjednoczonych w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Jego nauki miały na celu stworzenie harmonii pomiędzy duszą a ciałem, a ćwiczenia jogi wprowadzały umysł w stan medytacji.

Za jego sprawą rozpoczęła się produkcja herbatek Yogi, w których po dodaniu do podstawowych składników dodatkowych ingrediencji, posiadają odmienne właściwości, głównie lecznicze.

Yogi Tea – herbata lecznicza

Herbaty Yogi mogą działać odprężająco, leczniczo-kojąco, lub wspomagająco przy odchudzaniu. Podstawowymi składnikami są przyprawy czarny pieprz, cynamon, goździki, kardamon i imbir.

Herbatki są pakowane w torebki, bardzo wygodne do parzenia, napar powinien „naciągać” kilka minut by osiągnął swoją maksymalną moc. Są bardzo smaczne, można je dosłodzić miodem lub syropem klonowym.